اخبار

افتتاح ۱۳امین دوره نمایشگاه ایران پلاست؛بزرگترین مرکز گردهمایی صنعتگران پلاستیک

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست امروز یکشنبه با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در تهران افتتاح شد.

به گفته مسوولان برگزار کننده بزرگترین ضیافت سالانه صنایع پلاستیک و لاستیک ایران، امسال با وجود تحریم ظالمانه و حضور کم رنگ خارجی ها، شرکت های ایرانی همه را غافلگیر کردند و با حضور وسیع خود به این نمایشگاه جلوه ای دیگر بخشیدند.

نمایشگاه ایران‌پلاست با شعار «کسب‌وکار جهانی» در شرایط بین‌المللی کنونی کشور، فرصت مناسبی برای تحقق رونق تولید و تسهیل روند بازاریابی صنایع پلاستیک داخلی و حضور هرچه بیشتر صنایع تکمیلی پتروشیمی در بازارهای جهانی است.

سیزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست میزبان ۵۷۰ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت خارجی خواهد بود که در ۱۳ سالن به معرفی محصولات خود می‌پردازند.

همچنین ۱۲ هیات از ۱۰ کشور خارجی از سیزدهمین دوره نمایشگاه پلاستیک و لاستیک ایران موسوم به ایران پلاست بازدید خواهند کرد. این هیات ها از کشورهای عراق، افغانستان، ترکیه، آذربایجان، پاکستان، ویتنام، ارمنستان، کنیا، هندوستان، تونسو می باشند. تجار انفرادی نیز از کشورهای ایتالیا، اوکراین، چین، رومانی، روسیه، سوریه و لبنان در این نمایشگاه حاضر می‌شوند..

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *